Filtrele

Markalar

Renk

Fiyat Aralığı

81 10320
Filtrele

Bahçe Armatürleri

Türk toplumu olarak en sevdiğimiz aktivitelerden birisi bahçede, açık havada oturmaktır. Bu sayede bir yandan ciğerlerimizi temiz hava ile doldururken bir yandan da sevdiklerimizle sohbet etmenin keyfini çıkarırız. Özellikle akşam saatlerinde evinin bahçesinde vakit geçirmek isteyenlerin bahçe aydınlatmasını en iyi şekilde yapmaları gerekir. Web sitemizden alacağınız en kaliteli bahçe armatürleri ile aydınlanma ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bahçe Armatürü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bahçe aydınlatma armatürü alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle bahçe armatürünü nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Ardından ne kadarlık bir aydınlanma istediğinizi belirlemelisiniz. Örnek vermek gerekirse çok büyük bir bahçeyi aydınlatmak için kullanılacak armatür ile ufak bir alanı aydınlatmak amacıyla kullanılacak armatürün aynı performansı göstermesi beklenemez. Alışverişinizi ihtiyacınıza yönelik gerçekleştirmelisiniz. 
Bahçe armatürleri fiyatları kategorimize bakarsanız birçok armatür çeşidi olduğunu görürsünüz. Hem doğaya hem de bütçenize katkı sağlaması için tasarruflu led bahçe armatürü alabilirsiniz.

Bahçe Armatürleri Fiyatları

Bahçe armatürü fiyatları markadan markaya, modelden modele göre farklılık gösterir. Eğer bahçenizde kaliteli bir aydınlanma istiyorsanız ve almışken bir kere alayım sık sık armatür değiştirmeyeyim düşüncesindeyseniz; çok uygun fiyatlılara yönelmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca armatürün gücü, ampul sayısı gibi özellikleri de fiyat konusunda belirleyicidir. Türkiye’nin elektrik malzemeleri sitesi elektrikevi.com’da en çok satılan bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları şu şekilde:

  • ACK 216601008 Kare Merdiven Armatürü: 41,30 TL
  • Helios Opto Bahçe Direk Armatürü: 123,31 TL
  • 10W LED Çim Armatürü Amber: 105,64 TL
  • Bollards ve Çim Aydınlatma: 1000 TL

Bahçe Armatürleri Nerede Satılır?

Bahçe armatürü satın almak için evinize en yakın elektrik mağazasına gidebilirsiniz. Fakat genelde perakende satış yapan mağazalarda hem fiyatlar daha yüksek hem de çeşit sayısı daha az olmaktadır. Dolayısıyla internet üzerinden alışveriş yapmayı da tercih edebilirsiniz. Web sitemiz elektrikevi.com’da yüzlerce çeşit bahçe armatürü sizi bekliyor. Bahçe armatürü fiyatları kategorimizden gönül rahatlığıyla alışverişinizi gerçeleştirebilirsiniz.

Park Bahçe Aydınlatma Armatürleri

Bahçe armatürleri deyince akla direkt evlerin bahçelerinde kullanılan aydınlatma ürünleri geliyor. Oysa ev bahçelerinden daha çok park aydınlatmasında armatürler kullanılır. Akşam hava karardıktan sonra evinize en yakın yürüyüş parkına bakın. Çok güzel, rengarenk ışıklandırması olduğunu göreceksiniz. İşte parkların bu şekilde aydınlatılmasını park bahçe aydınlatma armatürleri sağlar. Bu armatürlerin birçoğu güneş enerjisiyle çalışır. Gündüz enerjiyi toplayıp akşam aydınlatmada kullanır. Dolayısıyla siz de evinize ya da yazlığınıza bahçe armatürü almayı düşünüyorsanız güneş enerjili modellere yönelebilirsiniz. Tabi bunun için armatürü konumlandıracağınız noktanın iyi şekilde güneş alması gerekir.

Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri

Bahçe armatürleri halk arasında dış mekan armatürü ismiyle de bilinir. Aslında dış mekan aydınlatma armatürleri, birçok armatür çeşidini kapsayan daha geniş bir adlandırmadır. Dış mekan aydınlatma armatürleri kategorimizden tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Aydınlatma Armatürü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere ortamın aydınlatılması için kullanılan, üzerinde birçok lamba bulunan ürüne aydınlatma armatürü denir. Birden çok lambanın aynı anda çalışması ve bu lambalara dekoratif görüntü kazandırılması amacıyla kullanılır. Armatür üzerinde bulunan ampullerden biri patlarsa yenisi ile değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek