Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

108 903
Filtrele

LED Duvar Aplikleri

Hepimiz evimizin şık bir görünüme sahip olmasını isteriz. Bu şıklık, evin mobilyalarından tutun da aydınlatma sistemlerine kadar tüm eşyaların özenle seçilmesiyle elde edilir. Nasıl ki bir mobilya alırken tasarımına önem veriyorsak aydınlatma ürünü seçerken de işlevselliğinin yanı sıra tasarımını da göz önünde bulundurmalıyız. Bu doğrultuda duvar aydınlatması yapılırken en çok LED duvar aplikleri tercih edilir. 

LED Duvar Apliği Nedir?

Duvar aydınlatması amacıyla kullanılan, hem şık hem de işlevsel aydınlatma armatürüne duvar apliği denir. Genellikle LED özellikte lambalar tercih edildiği için halk arasında LED duvar apliği olarak da bilinir. Tavana ya da duvara monte edilerek kullanılır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte led duvar apliği çeşitleri de bir hayli artış göstermiştir. Farklı modellerde, farklı tasarıma sahip duvar aplikleri bulmak mümkündür. Eviniz için en şık ve kullanışlı olanını seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

LED Duvar Aplikleri Fiyatları

Tüm elektrik malzemeleri ve aydınlatma ürünlerinde olduğu gibi duvar apliklerinde de fiyatlar modelden modele, markadan markaya göre farklılık gösterir. LED duvar apliği fiyatları konusunda belirleyici olan nokta; ampullerin harcadığı güç ve tasarımda kullanılan malzemedir. Web sitemiz elektrikevi.com’da en çok satan LED duvar apliği fiyatları şu şekilde: 

  • 18W AVVA LED Duvar Armatürü: 126,94 TL
  • Helios Opto 4w Açı Ayarlı ve Çift Taraflı Günışığı Led Duvar Aydınlatma: 107 TL
  • Helios Opto 5w Açı Ayarlı ve Çift Taraflı Günışığı Led Duvar Aydınlatma: 114 TL
  • Helios Opto 25w Beyaz Led Duvar Aydınlatma: 175 TL

LED duvar aplikleri fiyatları 40 TL'den başlayıp 400 TL bandına kadar çıkabilmektedir.

LED Duvar Apliği Nereden Alınır?

Elektrik malzemeleri ve aydınlatma ürünleri satan tüm mağazalardan duvar apliği satın alabilirsiniz. Ancak genelde fiziki mağazalarda yer sıkıntısından dolayı çeşit az olmaktadır. Aynı şekilde fiyatlar da dükkan giderleri yüzünden internet fiyatlarına göre daha pahalıdır. Web sitemiz elektrikevi.com adresinde, en kaliteli LED duvar aplikleri çeşitleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Aynı gün kargo ve güvenli alışveriş seçeneği ile sitemizden LED duvar apliği satın alabilirsiniz.

Duvar Apliği Ne İşe Yarar?

Duvar aplikleri aydınlatma armatürleri ile aynı amaçta kullanılır. Bir yandan ortamı aydınlatırken bir yandan da bulunduğu ortama şık bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda üzerine takılan ampulleri çarpma, su gibi dış etkenlerden korur. Bazı LED duvar aplikleri tekli, bazıları ise çoklu ampul kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Duvar aplikleri yerleştirilirken simetrik olmasına dikkat edilmelidir. 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek