Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

17 510
Filtrele

Makel Cellia Priz ve Anahtar Çeşitleri

Günlük yaşantımızda kullandığımız eşyaların çoğu elektrik enerjisi ile çalışır. Elektriğin bu cihazlara güvenli ve sorunsuz şekilde iletilebilmesi için prizler kullanılır. Özellikle yaşam alanımızda tercih ettiğimiz prizlerin hem güvenli hem de dekoratif olması gerekir. Elektrik yaşam alanlarında kablolarla taşınır. Farklı amaçlara yönelik birçok elektrik kablosu çeşidi bulunmaktadır. Elektrik kablolarında taşınan elektriği kesmek için anahtarlar kullanılır. Makel Cellia ofis ve iş yerlerinde kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilen priz ve anahtar markalarından biridir.

Makel Cellia Priz ve Anahtar Fiyatları

Bir ürünün fiyatını sahip olduğu özellikler belirler. Her ne kadar Makel Cellia ürünleri kaliteli olsa bile özellikleri bakımından kendi aralarında farklılık gösterir. Makel Cellia priz ve anahtar fiyatları bu özelliklere bağlı olarak üründen ürüne değişir.
Genel olarak Makel Cellia priz ve anahtar fiyatları 8 TL’den başlayıp kademe kademe yükselmektedir. Web sitemiz elektrikevi.com’da en çok satan priz ve anahtar fiyatları ise şu şekilde:

Makel Cellia Priz Fiyatları

  • Makel Cellia İkili Data Prizi Takımı: 101 TL
  • Makel Cellia İkili Nümeris Telefon Priz Takımı: 106 TL
  • Makel Cellia Kapaklı Topraklı Priz Takımı: 103 TL

Makel Cellia Anahtar Fiyatları

  • Makel Cellia Üçlü Anahtar Tuş Takımı: 102 TL
  • Makel Cellia Anahtar Tuş Takımı: 87 TL
  • Makel Cellia Işıklı Light Tuş Takımı: 95 TL

Priz ve Anahtar Kullanımı

Priz ve anahtar kullanımı oldukça önemli ve üzerine düşünülmesi gereken bir konudur. Elektrik malzemeleri adından da anlaşılacağı gibi elektrik sayesinde çalışır. Yanlış ya da kalitesiz ürünlerle kullanıldığında elektrik çok ciddi sorunlara sebep olabilir. İşte bu yüzden elektriğin çıkış ve giriş noktası tasarlanırken dikkatli olunmalıdır. Priz ve anahtarların son derece kaliteli ve güvenli modellerden seçilmesi gerekir. Seçeceğiniz ürünler hem sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korurken hem de elektrik cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Tabi elektrikli cihazların ömrü konusunda tek belirleyici faktör ürün seçimi değildir. Akımın nasıl ve ne şekilde iletildiği de etkilidir. Makel Cellia priz ve anahtar modelleri şıklık ve güvenilirlik açısından eviniz için doğru tercih olacaktır.

Priz ve Anahtar Arasındaki Farklar

Priz ve anahtar biribirine sıklıkla karıştırılan iki elektrik malzemesidir. Genelde ürünler görev itibariyle benzerlik gösterdikleri için birbirine karıştırılır. Ancak priz ve anahtarın görevleri birbirinden farklıdır. Benzer yanları ise şekilleri ve kullanıldıkları yerdir. Elektrik enerjisi ile çalışan ürünlere elektrik sağlamak amacıyla kullanılan elektrik şebekesi ile elektrik malzemeleri arasındaki irtibatı sağlayan ürüne priz denir. Anahtar ise bir elektrik devresindeki enerjiyi kesmek ve tekrar açmak amacıyla kullanılan gereçtir. Daha çok aydınlatma amacıyla kullanılır. Priz ve anahtar arasındaki fark da budur.

Makel Cellia Priz ve Anahtar Modelleri

İç mimarlık alanındaki gelişmeler elektrik malzemelerine de yansımıştır. Artık bir ürün alınırken işlevinin yanında eve katacağı şıklık da göz önünde bulunduruluyor. Makel Cellia'da bu konuda kendini geliştirmiş, değişen trendlere ayak uydurmuştur. Cellia prizler data, telefon ve klasik toprak priz olarak üç farklı modelde üretilmektedir. Cellia anahtarlar ise tekli ve çoklu olmak üzere iki farkı şekilde üretilir. Yine bu anahtarlar kendi içerisinde dekoratif olarak da özelleştirilebilir. Örnek vermek gerekirse kimi anahtar ışıklı tasarlanırken kimisi ışıksız üretilir. Aynı şekilde anahtarların ve prizlerin dış çerçevesinde kullanılan ürünün malzemesi de değişebilmektedir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek